علت پف زیر چشم چیست؟

علت پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم یکی مشکلی است که از نظر پزشکی بیماری محسوب نمی‎شود؛ اما از منظر نظر زیبایی ممکن است آزاردهنده باشد. با دکتر ساینا همراه باشید تا با علل ایجاد پف زیر چشم آشنا شوید.

پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم یا همان تورم خفیف زیر چشم، با افزایش سن بسیار متداول است. این پف گاهی اوقات با تیرگی و افتادگی پوست و چروک زیر چشم هم همراه می‌شود. افراد زیادی ممکن است در طول زندگی حداقل یک بار با این مشکل مواجه شوند و به دنبال درمان آن بروند. در ادامه با ما همره باشید تا با علل و راه های درمان پف چشم آشنا شوید.

عمل تنگ کردن واژن چطور انجام می‌شود؟

عمل تنگ کردن واژن چطور انجام می‌شود؟

واژینوپلاستی یک عمل ترمیم‌کننده است که هدف آن تنگ کردن واژن شل‌شده در اثر کشش شدید بافت و عضلات واژن در زمان زایمان یا پیری است. جراحی تنگ کردن واژن باعث تقویت عضلات، کاهش سستی واژن و بازسازی کف لگن می‌شود. این جراحی می‌تواند با جراحی لب‌های کوچک اطراف واژن همراه باشد.

برای درمان پف زیر چشم چه کار کنیم؟

برای درمان پف زیر چشم چه کار کنیم؟

پف زیر چشم عارضه‌ای است که در اثر افزایش چربی یا آب در بافت اطراف چشم ظاهر می‌شود. این عارضه در اثر افزایش سن، مصرف مشروبات الکلی و سیگار و وراثت نیز به وجود می‌آید و قابل کنترل و درمان است. برای درمان پف زیر چشم می‌توانید به پزشک مراجعه کرده و یا با توجه به شرایط خود از درمان‌های خانگی و طب سنتی و یا حتی طب سوزنی استفاده کنید.

علت پف زیر چشم در کودکان چیست؟

علت پف زیر چشم در کودکان چیست؟

برای خیلی از والدین جای نگرانی و سؤال دارد، علت پف زیر چشم در کودکانشان است. «آیا این تورم زیر چشم علامت بیماری است؟»، «پف چشم زیر چشم کودکان چه موقع نگران‌کننده است؟» و ... ما در این مطب به تمام این سؤالات پاسخ داده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

برای درمان افتادگی پلک چه کنیم؟

برای درمان افتادگی پلک چه کنیم؟

اگر فکر می‌کنید که دچار افتادگی پلک هستید، قبل از آن که به پزشک مراجعه کنید، چند دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید تا علاوه بر آشنایی با علائم افتادگی پلک، به طور کامل با روش های درمان افتادگی پلک آشنا شوید.

راههای درمان خانگی افتادگی پلک کدامند؟

راههای درمان خانگی افتادگی پلک کدامند؟

رفع افتادگی پلک همیشه نیاز به عمل‌های جراحی‌ و پرهزینه ندارد. درمان خانگی افتادگی پلک یکی از روش های کم هزینه و بسیار پرطرفدار است که به پیشگیری و رفع افتادگی پلک در مراحل اولیه کمک زیادی می‌کند.

روش‌های درمان افتادگی پلک پایین کدامند؟

روش‌های درمان افتادگی پلک پایین کدامند؟

افتادگی پلک پایین یک عارضه‌ی بینایی است که گاهی با پف چشم اشتباه گرفته می‌شود؛ دلیل اصلی این اشتباه، شباهت زیاد این دو اختلال با یکدیگر است.ما به فکر نگرانی شما هستیم، پس با این مقاله از وب سایت دکتر ساینا همراه ما باشید تا اگر روزگاری پلک پایین چشم شما دچار افتادگی شد، با ذهنی پر از اطلاعات مفید به درمان آن بپردازید.

برای درمان افتادگی پلک بدون جراحی چه کنیم؟

برای درمان افتادگی پلک بدون جراحی چه کنیم؟

بوتاکس روشی رایج برای درمان افتادگی پلک چشم بدون جراحی به ‎شمار می‎آید. در این روش، ماده‎ای خاص به عضلاتی که پلک را پایین نگه می‌دارند، تزریق می‎شود. این عضلات، فلج شده و در نتیجه، پلک حالت افتاده به خود نمی‎گیرد. در واقع، بوتاکس قدرت انقباض ماهیچه‎ها را کاهش می‎دهد.