دانستنی های سلامت
مشاوره آنلاین از دکتر آزاده نجارزاده دکترای تخصصی تغذیه و رژیم درمانی
آماده پاسخگویی

دکتر آزاده نجارزاده

دکترای تخصصی تغذیه و رژیم درمانی

درباره مشاور

وی پس از گذراندن متوسطه در دبیرستان انوشیروان دادگر تهران دوره کارشناسی تغذیه را در دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که بهترین داشگاه ایران در زمینه تغذیه است با نمرات ممتاز گذراند. پس از آن دوره کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران با نمرات عالی به پایان رساند. وی در دوران دکترای تخصصی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب گردید. پس از دو سال همکاری در معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در واحد مکمل های غذایی، به عنوان عضو هیاءت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد مشغول به تدریس گردید و در سال دوم به عنوان استاد نمونه آموزشی دانشگاه معرفی شد.سابقه رژیم درمانی او به سال های تحصیل در دوران کارشناسی ارشد باز می گردد که همزمان با تحصیل در مطب آقای دکتر سید علی کشاورز، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به همکاری بود. در حال حاضر نیز همزمان با تدریس در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی در کلینیک های تخصصی این دانشگاه به ارائه خدمات تغذیه ای می پردازد. دکتر نجارزاده دارای 17 سال سابقه و تجربه موفق در زمینه رژیم های غذایی است و در کنگره های مختلف داخل و خارج از کشور موفق به کسب جوایزی گردیده است. او اکنون عضو انجمن تغذیه ایران، انجمن علمی تغذیه ایران، انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران می باشد و تا بحال در بیش از 100 برنامه مختلف کارشناسی رادیو و تلوزیون حضور داشته است و سخنرانی های زیادی برای گروه های مختلف انجام داده است. دکتر آزاده نجارزاده در حال حاضر با عنوان دانشیاری سرپرست مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی می باشد و بیش از 70 مقاله فارسی و انگلیسی در زمینه تغذیه و رژیم های غذایی به نگارش در آورده است.

ویدئو معرفی
نوع مشاوره

راحت با پزشک گفتگو کن

شما امکان گفتگو در یک موضوع مشخص را با پزشک دارید و پزشک مشاور تا رفع کامل پرسش شما پاسخگوست.حداکثر زمان پاسخگویی توسط پزشک 10 ساعت پس از شروع گفتگو از سمت شما می باشد

20,000 تومان

دریافت رژیم غذایی

ما از طریق این پلن برای عزیزانی که امکان مراجعه ی حضوری ندارند در زمینه های مختلف مانند : بارداری، شیردهی، بیماریهای دیابت، کبد چرب، افزایش و کاهش وزن و ... با توجه به آزمایشات و شرح حال کامل از بیمار ، رژیم غذایی تجویز می نماییم.

40,000 تومان
تضمین دکتر ساینا

مشاوران تأیید شده

همه ی مشاوران طی یک فرایند دقیق تأیید شده اند.

100%حفظ حریم شخصی

جزئیات مشاوره و اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی خواهد ماند.

رضایت تضمین شده

اگر از مشاور راضی نبودید. هزینه شما بازگردانده میشود.

نظرات کاربران
  • 21:02 1398/05/29

    قبل از اتمام مشاوره بايد به بنده خبر مي دادند نه اينکه خودشون تمام کنند و قطع بزنند...!؟

  • 09:08 1398/04/11

    بسيار قشنگ توضيح دادند و مشاوره خوبي گرفتيم ممنون از دکتر ساينا و دکتر نجارزاده

  • 18:29 1398/04/26

    بسيار ممنونم از وقتي که گذاشتن با صبر و حوصله و اعتمادي که کردن و تونيتم باهاشون تماس بگيرم

جهت استفاده از خدمات دکتر ساینا نیاز به راهنمایی دارید؟
مجوز ها و تاییدیه ها