drSaina-icon

اپلیکیشن دکتر ساینا

دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر به پزشکان

×

دانلود اپلیکیشن

تست اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) آنلاین تست اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) آنلاین

تست اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) آنلاین

آیا دچار اختلال استرس پس از سانحه هستید؟ با انجام یک تست کوتاه به صورت آنلاین درمورد اختلال استرس پس از سانحه، از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

آزمون را شروع کنید
از ﺷرکت ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن اﯾﻦ ﺗﺴﺖ دﭼﺎر اختلال استرس پس از سانحه ﻫﺴﺘﻨﺪ
اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) : طبیعی است که پس از اتفاق‌های فاجعه بار احساس ناراحتی کنید. ممکن است برای مدتی در خوابیدن، خوردن یا انجام کارهایی که از آن لذت می‌برید دچار مشکل شوید. اما با اختلال استرس پس از سانحه، علائم بیش از چند ماه طول می‌کشد و در زندگی شما اختلال ایجاد می‌کند. اختلال استرس پس از سانحه یک مشکل در سلامت روان است که ممکن است پس از یک رویداد آسیب زا ایجاد شود. باعث ایجاد احساسات منفی و اضطرب می‌شود. برخی از افراد مبتلا به این اختلال یک رویداد را بارها و بارها تجربه می‌کنند. درحالی که برخی دیگر از یادآوری آن اجتناب می‌کنند. اختلال استرس پس از سانحه با زندگی، کار و روابط فردی تداخل دارد. اما، دارو درمانی و مشاوره حتی سال‌ها بعد می‌تواند کمک کننده باشد.
تست اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) آنلاین
اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) می‌تواند پس از یک رویداد ناراحت کننده ایجاد شود. آن رویداد ممکن است خطرناک، تهدید کننده زندگی، تکان دهنده یا بسیار ترسناک باشد. مانند: تصادف کردن، تجربه آتش سوزی، بلایای طبیعی مانند زلزله، مورد آزار جسمی قرار گرفتن یا تجربه تجاوز جنسی، مرگ ناگهانی یکی از عزیزان و غیره که برای شما اتفاق افتاده باشد یا شاهد آن باشید. گفت و گو با یک مشاور می تواند به بهبود حال شما کمک کند. شروع تست