دانستنی های سلامت
درباره مشاور

دکتر جواد ذوقی
در سال ١٣٧۶ از دوره پزشکی عمومی و در سال ١٣٨٢ از دوره تخصصی بیماریهای کودکان و نوزادان هردو از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدم. از سال ١٣٨٢ به طبابت در زمینه بیماریهای کودکان و نوزادان مشغول بوده ام.(بیش از ١۵ سال).
در حال حاضر در بیمارستانهای خانواده، پاسارگاد ، مردم و صدیقه زهرا و شفا مشغول به فعالیت در زمینه (NICU) و ویزیت سرپایی می‌باشم. همچنین در زمینه انجام ختنه نوزادان و شیرخواران فعالیت میکنم .

ویدئو معرفی
نوع مشاوره

راحت با پزشک گفتگو کن

شما امکان گفتگو در یک موضوع مشخص را با پزشک دارید و پزشک مشاور تا رفع کامل پرسش شما پاسخگوست.حداکثر زمان پاسخگویی توسط پزشک 10 ساعت پس از شروع گفتگو از سمت شما می باشد.

20,000 تومان
تضمین دکتر ساینا

مشاوران تأیید شده

همه ی مشاوران طی یک فرایند دقیق تأیید شده اند.

100%حفظ حریم شخصی

جزئیات مشاوره و اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی خواهد ماند.

رضایت تضمین شده

اگر از مشاور راضی نبودید. هزینه شما بازگردانده میشود.

نظرات کاربران
  • 01:37 1397/12/10

    خيلي خوب و عاليه مخصوصا وقتي که دور از مطب و بيمارستان و درمانگاه هستي . و يک مشاوره خوب ميتونه مريض و همراهشو خوب راهنمايي کنه و حتي در موارد اورژانسي سبب جلوگيري از آسيب هاي جدي بشه . فقط اميدوارم امکان اون بوجود بياد که در مواقع ضروري و اورژانسي پاسخ اساتيد و پزشکان محترم سريع تر و ارتباط اين عزيزان با مريض يا سوال کننده در کوتاه ترين زمان ميسر بشه . در کل من کاملا و از هر لحاظ رضايت داشته و کمال تشکر دارم .

  • 13:02 1398/01/01

    روش خيلي خوبيه ، به صورت آنلاين با هزينه پايين ميتوني هر لحظه از شبانه روز با پزشک مورد نظرتون ارتباط برقرار کنين و از راهنماييهاشون استفاده کنين، من خيلي تونستم از اين روش استفاده بهينه بکنم، خيلي ممنون ، عااالي

جهت استفاده از خدمات دکتر ساینا نیاز به راهنمایی دارید؟
مجوز ها و تاییدیه ها