مشاوره آنلاین از دکتر جواد ذوقی متخصص کودکان
آماده پاسخگویی

دکتر جواد ذوقی

متخصص کودکان

1305 سوال (در مدت 1 سال )
درباره مشاور

دکتر جواد ذوقی
در سال ١٣٧۶ از دوره پزشکی عمومی و در سال ١٣٨٢ از دوره تخصصی بیماریهای کودکان و نوزادان هردو از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدم. از سال ١٣٨٢ به طبابت در زمینه بیماریهای کودکان و نوزادان مشغول بوده ام.(بیش از ١۵ سال).
در حال حاضر در بیمارستانهای خانواده، پاسارگاد ، مردم و صدیقه زهرا و شفا مشغول به فعالیت در زمینه (NICU) و ویزیت سرپایی می‌باشم. همچنین در زمینه انجام ختنه نوزادان و شیرخواران فعالیت میکنم .

ویدئو معرفی
نوع مشاوره

پزشک در کمتر از 10 ساعت گفت و گو را با شما شروع می کند و پاسخگوی سوالات شما در یک موضوع مشخص می باشد. می توانید با ارسال صوت، متن و عکس با پزشک در ارتباط باشید.

 • ارسال عکس
 • ارسال صوت
 • ارسال متن
چت با پزشک 20,000 تومان
تضمین دکتر ساینا

مشاوران تأیید شده

همه ی مشاوران طی یک فرایند دقیق تأیید شده اند.

100%حفظ حریم شخصی

جزئیات مشاوره و اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی خواهد ماند.

رضایت تضمین شده

در صورت عدم رضایت از مشاوره، پس از بررسی، هزینه شما به طور کامل بازگردانده می شود.

نظرات کاربران
 • 11:05 1398/08/10

  Tanks

 • 13:02 1398/01/01

  روش خيلي خوبيه ، به صورت آنلاين با هزينه پايين ميتوني هر لحظه از شبانه روز با پزشک مورد نظرتون ارتباط برقرار کنين و از راهنماييهاشون استفاده کنين، من خيلي تونستم از اين روش استفاده بهينه بکنم، خيلي ممنون ، عااالي

 • 01:37 1397/12/10

  خيلي خوب و عاليه مخصوصا وقتي که دور از مطب و بيمارستان و درمانگاه هستي . و يک مشاوره خوب ميتونه مريض و همراهشو خوب راهنمايي کنه و حتي در موارد اورژانسي سبب جلوگيري از آسيب هاي جدي بشه . فقط اميدوارم امکان اون بوجود بياد که در مواقع ضروري و اورژانسي پاسخ اساتيد و پزشکان محترم سريع تر و ارتباط اين عزيزان با مريض يا سوال کننده در کوتاه ترين زمان ميسر بشه . در کل من کاملا و از هر لحاظ رضايت داشته و کمال تشکر دارم .