دانستنی های سلامت
درباره مشاور

اینجانب دکتر بهادر فرقانی متخصص بیماریهای عفونی و داخلی هستم .سال ۱۳۷۷ دوره عمومی را تمام کردم و پس از آن ۲ سال طرح دوره عمومی را گذراندم که در دشت ارژن فارس بود از سال ۱۳۸۰ وارد دوره تخصصی بیماریهای عفونی شدم و سال ۱۳۸۴ از دانشگاه زاهدان در رشته بیماریهای عفونی فارغ التحصیل شدم . در مدت تحصیل یک سال دورهmph در دانشگاه اصفهان گذراندم که مربوط به بهداشت و درمان است.بورد تخصصی بیماریهای عفونی دارم . از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۷ در استان سیستان و بلوچستان و بیمارستان امام علی چابهار مشغول به کار بودم و همزمان مطب هم در چابهار داشتم. استخدام رسمی وزارت بهداشت و درمان هستم. عضو نظام پزشکی هستم و بمدت ۴ سال رئیس نظام پزشکی چابهار بودم(۱۳۹۶_۱۳۹۲). سال قبل به تهران دانشگاه ایران منتقل شدم و در حال حاضر در بیمارستان امام حسین(ع)بهارستان مشغول به کار هستم در بخش عفونی.مطب عصر های دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه فعال است.
در مطب فعلا ویزیت بیماران عفونی داخلی و مشاوره در مورد بیماریهای مقاربتی مشاوره قبل ازدواج انجام میدهم. و حیطه تخصصی کار من مربوط به عفونتهای سیستم های مختلف بدن عفونتهای پوست هپاتیت ایدز عفونتهای پوستی و تناسلی عفونتهای مزمن اندامها دیابت زخم بستر و عوارض عفونی دیابت میشود.با توجه به اینکه در بیمارستان دولتی تخت بستری دارم امکان بستری بیماران در موارد لزوم را دارم. همچنین موارد ویزیت در منزل را در تهران انجام میدهم( برای موارد زخم بستر و عفونتهای ناشی از دیابت و...)

ویدئو معرفی
نوع مشاوره

راحت با پزشک گفتگو کن

شما امکان گفتگو در یک موضوع مشخص را با پزشک دارید و پزشک مشاور تا رفع کامل پرسش شما پاسخگوست.حداکثر زمان پاسخگویی توسط پزشک 10 ساعت پس از شروع گفتگو از سمت شما می باشد.

20,000 تومان
تضمین دکتر ساینا

مشاوران تأیید شده

همه ی مشاوران طی یک فرایند دقیق تأیید شده اند.

100%حفظ حریم شخصی

جزئیات مشاوره و اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی خواهد ماند.

رضایت تضمین شده

اگر از مشاور راضی نبودید. هزینه شما بازگردانده میشود.

نظرات کاربران
  • 20:30 1398/04/07

    عالي ، ممنون از تمام پيگيرايي که مي کنن بسيار حاذق و پيگير و البته صبور

جهت استفاده از خدمات دکتر ساینا نیاز به راهنمایی دارید؟
مجوز ها و تاییدیه ها