آیا درمان گیاهی سرطان ریه امکان‌پذیر است؟

آیا درمان گیاهی سرطان ریه امکان‌پذیر است؟

درمان گیاهی سرطان ریه می‎تواند به عنوان یک مکمل در کنار طب مدرن مورد استفاده قرار گیرد. از سرطان به عنوان یک بیماری خاموش یاد می‎شود. اضافه کردن گیاهان و ادویه‎‌ها به غذا می‎تواند طعم آن را تقویت کرده و لذت غذا خوردن را به شما بازگرداند. در این راستا می‎توانید از گیاهانی استفاده کنید که علاوه بر طعم دادن به غذا، در درمان و کنترل سرطان ریه مؤثر هستند. در ادامه به چند نوع از این گیاهان اشاره کرده‌ایم.

هر آنچه لازم است درباره سرطان کبد بدانید

هر آنچه لازم است درباره سرطان کبد بدانید

کبد یکی از عضو‌های مهم دستگاه گوارش است که وظایف حساسی را برعهده دارد. زمانی که سلول‌های ناسالم در این عضو بدن شروع به رشد می‌کنند، می‌توانند عوارض جانبی زیادی را برای بیمار به همراه داشته باشند. درباره‌ی سرطان کبد چقدر اطلاع دارید؟ پاسخ این سؤال را قرار است در مطلب پیش‌رو به طور کامل توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

با مهمترین علائم سرطان ریه آشنا شوید

با مهمترین علائم سرطان ریه آشنا شوید

سرطان ریه یکی از عوامل اصلی مرگ و میر ناشی از سرطان در سراسر جهان است. این عارضه نیز مانند تمام بیماری‌ها و سرطان‌های دیگر، علائم خاص خودش را دارد و در صورت آگاهی از آن‌ها می‌توان به موقع بهترین درمان را دریافت کرد. به همین علت در این مطلب ما به بررسی کامل علائم سرطان ریه خواهیم پرداخت.

سرطان ریه چگونه تشخیص داده می‌شود؟

سرطان ریه چگونه تشخیص داده می‌شود؟

سرطان ریه بیش‌تر اوقات بعد از دیدن لکه‌ای غیرطبیعی در آزمایش اشعه‌ی ایکس از قفسه‌ی سینه -که به منظور بررسی علت سرفه یا درد قفسه‌ی سینه گرفته شده است- تشخیص داده می‌شود. در این مطلب به طور کامل به بررسی آزمایش‌هایی که برای تشخیص سرطان ریه لازم است، پرداخته‌ایم. شاید روند انجام آن بسیار طولانی باشد، اما در تأیید و رد سرطان بسیار مهم است.