نصب اپلیکیشن دکترساینا

تشخیص هوشمند علائم بیماری شما!

پرسیکا Persica

تأیید شده توسط تیم پزشکی دکتر ساینا
تأیید شده توسط تیم پزشکی دکترساینا دریافت مشاوره آنلاین

قطره پرسیکا در پیشگیری از افزایش جرم روی دندانها،پوسیدگی دندان ،و خونریزی و امراض لثه و به عنوان ضد عفونی کننده دهان و مسکن درد دندان و لثه مصرف می شود.

اشکال دارویی پرسیکا Persica

Drop:30 ml

مکانیزم اثر پرسیکا Persica

استفاده مداوم از گیاه مسواک به دلیل میزان بالای کلراید موجب کاهش تشکیل پلاک دندان ،جلوگیری از رنگی شدن دندانها و التهاب لثه می گردد. بعلاوه میزان بالای کلسیم موجود در این گیاه موجب استحکام دندان شده و ترکیبات ایزوتیوسیانات آن مانع رشد باکتریهای دهان می شود.
عصاره اتانولی بومادران به دلیل داشتن ترکیبات سزکویی ترپن لاکتون دارای اثرات ضدباکتریایی می باشد. عصاره آبی بومادران دارای اثرات ضدالتهابی است و به دلیل داشتن آکیلیین موجب کاهش زمان انعقاد خون شده و در خونریزی لثه موثر می باشد.
نعناع به دلیل داشتن منتول موجب ایجاد اثر ضد دردی و ضد عفونی کننده این فرآورده می گردد.

نکات پزشکی پرسیکا Persica

1.از رقیق کردن بیش از حد قطره خودداری گردد.
2.پس از مصرف دارو از شستن دهان ،خوردن و آشامیدن حداقل به مدت 20-10 دقیقه خودداری گردد.
3.برای حصول حداکثر نتیجه حداقل یک نوبت مصرف این دهانشویه بعد از مسواک شب و یا قبل از خواب صورت گیرد.
4.جهت‌ جلوگیری‌ از پوسیدگی‌دندان‌ و بیماریهای‌ دهان‌ روزی‌ دو نوبت‌ هر بار 15 ـ 10 قطره‌ را در 15 میلی‌لیتر آب‌ریخته‌ و به‌ مدت‌ 20 ثانیه‌ در دهان‌ گردش‌ داده‌ و دور ریخته‌ شود.
در درمان‌ ناراحتی‌های‌ دهان‌ و دندان‌ و جلوگیری‌ از خونریزی‌ لثه‌ روزی‌ 5 ـ 3 نوبت‌ هربار 15 ـ 10 قطره‌ را در 15 میلی‌لیتر آب‌ ریخته‌ و به‌ مدت‌ 20 ثانیه‌ در دهان‌ گردش‌ داده‌ و سپس‌ دور ریخته‌ شود.
جهت‌ جلوگیری‌ از خونریزی‌ و عفونت‌ بعد از کشیدن‌ دندان‌ و جراحی‌ها به‌ مدت‌ 4 ـ 2 روز، هر روز 5 ـ 4 نوبت‌، هر بار 40 ـ 30 قطره‌ را در 15 میلی‌لیتر آب‌ ریخته‌ و به‌ مدت‌ 20 ثانیه‌ در دهان‌ گردش‌ داده‌ و سپس‌ دور ریخته‌ شود.

شرایط نگهداری پرسیکا Persica

اشکال دارویی پرسیکا Persica

PERSICA® DROP

شاید بپسندید
نظر یا سوال خود را به اشتراک بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله سلامت دکترساینا


دکترساینا