بهترین پوزیشن‌های جنسی برای تحریک نقطه‌ی جی زنان

بهترین پوزیشن‌های جنسی برای تحریک نقطه‌ی جی زنان

تأیید شده توسط تیم پزشکی دکتر ساینا
تأیید شده توسط تیم پزشکی دکتر ساینا دریافت مشاوره آنلاین

تحریک نقطه‌ی جی و کلیتوریس سبب ارگاسم و کاهش استرس، سلامت پوست و ایجاد حس خوب در زنان می‌شود. این كه زنان فقط از طریق مقاربت به ارگاسم و ارضاء جنسی برسند، نسبتاً غیر معمول است. در حقیقت، براساس یک مطالعه كه در سال 2017 انجام شده‌است، تنها حدود 18 درصد از زنان فقط از طریق دخول -یعنی بدون نیاز به دست، دهان یا انگشتان- به ارگاسم می‌رسند. در غیر این صورت در اكثر مواقع، تحریک کلیتوریس و نقطه‌ی جی در هنگام مقاربت برای ایجاد ارگاسم لازم یا حداقل مفید است. با دکتر ساینا همراه باشید تا با  بهترین پوزیشن‌های جنسی برای تحریک نقطه‌ی جی زنان آشنا شوید.

بهترین پوزیشن‌ جنسی برای تحریک نقطه‌ی جی زنان کدام است؟

اگر امید دارید که در هنگام رابطه‌ی جنسی تحریک نقطه‌ی جی را تجربه کنید، موقعیت‌های قرارگیری خاصی در سکس وجود دارند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن برای شما عمل کنند. موقعیت‌هایی را امتحان کنید که به شما کنترل بیش‌تری بر حرکاتتان می‌دهند تا بتوانید بفهمید از چه نوع تحریک‌هایی بیش‌تر لذت می‌برید. در حالی که پوزیشن‌های جنسی زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما در رسیدن به این هدف کمک کنند، در این جا سه ​​مورد از آن ها را توضیح داده‌ایم که در اکثر افراد موثر هستند:

همین حالا مشاوره جنسی دریافت کنید :

پوزیشن دختر گاوچران (Cowgirl)

در این حالت شریكتان باید به پشت دراز بكشد و شما روی او قرار بگیرید (زن روی مرد). این موقعیت به شما امکان می‌دهد كه کنترل کاملی بر ریتم، عمق و زاویه‌ی دخول داشته باشید تا بتوانید روی پیدا کردن نقطه‌ی جی خود تمرکز کنید.

در این حالت، به جای این که به سمت بالا و پایین حركت كنید، سعی کنید حركاتتان رو به جلو و عقب باشد تا نقطه‌ی جی را در دیواره داخلی واژن خود تحریک کنید. ترکیب این حركات نیز می‌تواند به شما کمک کند؛ بنابراین از امتحان كردن حركات مختلف با سرعت‌ها و زوایای مختلف نترسید.

پوزیشن داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن داگی استایل یك روش عالی برای دستیابی به دخول عمیق‌تر در طول رابطه جنسی است. این حالت برای تحریك زوایای مختلف نقطه‌ی جی بسیار مناسب است.

برای این كار، در حالی كه شریكتان پشت سرتان ایستاده، در حالت چهار دست و پا قرار بگیرید. در حین دخول، سعی کنید بر روی ساعد خود تکیه دهید یا باسن خود را به سمت عقب فشار دهید تا بتوانید به منظور پیدا كردن موقعیتی كه برایتان مناسب‌تر است، زاویه را تغییر دهید. همچنین اگر دوست دارید، می‌توانید با دراز کشیدن بر روی شکم خود با آویزان شدن پاها از لبه‌ی تخت، تنوع ایجاد كنید و به شریک خود این امكان را بدهید تا در پشت شما بایستد و از آن جا عمل دخول را انجام دهد.

پوزیشن مرد روی زن (Closed Missionary)

با كمی تغییر در موقعیت مرد روی زن، امکان تحریک بیشتر بدون دخول عمیق، فراهم می‌شود. برای شروع، به پشت بخوابید. سپس شریکتان روی شما قرار می گیرد، در حالی که پاهای شریک شما در کنار پاهای شما قرار بگیرد. اگرچه این موقعیت باعث دخول عمیق نمی‌شود، اما باعث ایجاد حس قوی‌تر و اصطکاک بیش‌تر در نقطه‌ جی شما می‌شود که ممکن است بهترین راه برای رسیدن به ارگاسم باشد.

پیدا کردن لذت‌بخش‌ترین پوزیشن برای ارگاسم زنان

بر خلاف آن‌چه كه در فیلم‌ها می‌بینید، رابطه‌ی جنسی همیشه سریع و آسان نیست. زنان اغلب بر این باورند که رابطه‌ی جنسی شرم‌آور است و همین امر دستیابی به ارگاسم و رضایت جنسی را سخت‌تر می‌کند. شما نباید از این كه برای لذت جنسی خود تلاش کنید و آن‌چه را که دوست دارید، به زبان بیاورید، خجالت بکشید. همه‌ی افراد سزاوار داشتن یک رابطه‌ی جنسی عالی هستند. اگر این كار منجر به پیدا شدن نقطه‌ی جی شما شود، بسیار عالی است، اما اگر منجر به پیدا شدن این نقطه نشود هم، لااقل تلاشتان را کرده‌اید.

 هیچ قانون مطلقی در مورد پیدا كردن راهی برای ارگاسم وجود ندارد و برای اکثر زنان طبیعی است كه خواستار تركیبی از كارها به منظور پیدا كردن نقطه‌ی جی خود باشند. مهم‌ترین نکته در رابطه‌ی جنسی این است كه شما ارضاء شوید. كشف آن‌چه برای شما لذت‌بخش است ممکن است زمان ببرد؛ بنابراین صبور باشید.

برای کمک گرفتن از سکس تراپیست‌ها، هیچ وقت زود یا دیر نیست. می‌توانید کیفیت رابطه جنسی خود را با کمک گرفتن از تخصص مشاوران و متخصصان سامانه‌ی دکتر ساینا افزایش دهید.

اگر به سلامت جسم و روان خودت و عزیزانت اهمیت میدی و دنبال مقالات به‌روز و آموزنده هستی، اگر میخوای کلی چیز جدید یا بگیری و جواب سوالاتو پیدا کنی، یادت نره به مجله سلامت دکتر ساینا سر بزنی!

نظرشما

نظر شما با موفقیت ثبت گردید. پس از تائید مدیر سیستم نمایش داده خواهد شد.