یک ارتباط متفاوت با پزشکان متخصص !

یک ارتباط متفاوت با پزشکان متخصص !

تو دنیای امروز استرس و دغدغه های یکدفعه ای زیادی برای ما پیش میاد.

مثل زمانی که یه مشکل کوچیک برای سلامتیمون به وجود بیاد که ندونیم دلیلش چیه و چجوری باید درمانش کنیم. حالا اگر این مشکل برای کودک و یا عزیزانمون باشه، خیلی زیاد ما رو نگران میکنه!

توی این شرایط چند تا راه داریم.

 یک راه اینه که به پزشک مراجعه کنیم. اما خب این روز ها مراجعه حضوری به پزشک به خاطر مشکلاتی مثل شلوغی خیابون ها، گرفتن مرخصی، هزینه های ویزیت، ایستادن توی صف مطب ها و بیمارستان ها بسیار سخت شده ! تازه امکان داره بری پیش پزشک و بگه هیچ مشکل خاصی نیست. اون موقعه است که تو میمونی با کلی زحمت که برای مراجعه حضوری کشیدی! 

یا اینکه توی اینترنت جستجو کنیم و جواب سوالمون رو بگیریم که این کار با توجه به زیاد شدن مطالب غیر علمی تو اینترنت کمی خطرناک به نظر میرسه.

یک راه دیگه هم اینه که بگردیم ببینیم تو فامیلمون کی دکتره و یا سر رشته پزشکی داره تا با پرسیدن از اون یکم خیالمون راحت تر بشه. اگر چنین فامیلی دارید که خوش بحالتون (:

اما اگر هیچکدوم از این هارو ندارید خوبه بدونید که، توی قرن ۲۱ انجام دادن بعضی از کارها مثل آب خوردن شده. تاکسی آنلاین، پیک آنلاین، سفارش نان، درخواست غذا و حتی سفارش آنلاین کله پاچه، که تنها چند دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص می‌دهد.

امروز همین امکان برای گفتگو و صحبت با پزشکان متخصص فراهم شده، به طوری که می‌تونید در زمان سفر، استراحت، محل کار، داخل خانه یا هر جای دیگه ای که هستید به صورت اینترنتی و با صرف هزینه بسیار کم، از پزشکان متخصص مشاوره آنلاین دریافت کنید.

سامانه دکترساینا با بیش از 450 پزشک متخصص در زمینه های مختلفی همچون: زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، سلامت جنسی، غدد، قلب و عروق، کلیه، گوش و حلق و بینی، کودکان، دندان پزشکی، چشم پزشکی و تخصص های دیگر آماده پاسخگویی به سوالات تخصصی شما هستند.

سامانه دکترساینا این امکان رو به شما میده، هر عکسی مانند: رادیولوژی، سونوگرافی، نوار قلب و مغز، جواب آزمایش و تمامی مستندات پزشکی خودتان را برای پزشک ارسال کنید.

دکتر ساینا امکانی را ایجاد کرده که شما میتونید مثل تلگرام پیام خودتون رو به صورت صوتی ارسال کنید و دیگه وقت زیادی رو به تایپ کردن متن اختصاص ندید و در بهترین حالت ممکن منظور خودتون رو به پزشک برسونید.

با دکتر ساینا توی هزینه و زمانت صرفه جویی کن و خودتو از استرس و دغدغه ی مراجعه حضوری به پزشک رها کن! همین الان میتونید از بین 65 تخصص موجود پزشک خودتون رو انتخاب و گفتگو کنید.

سوالتو الان از پزشک بپرس

نظر شما