کسب دو مقام برای دکترساینا

کسب دو مقام برای دکترساینا

جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت در اولین دوره برگزاری خود با شعار "رسانه های دیجیتال، نبض اجتماعی شدن سلامت" بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه در سالن همایش های رازی دانشکده علوم پزشکی ایران میزبان 75 استارتاپ‌ ، سرمایه‌گذار و شتاب‌دهنده‌ فعال در حوزه سلامت بود.

استفاده از ظرفیت بالای رسانه های دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه، جریان سازی و بستر سازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال سلامت، حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات، تشکل‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات سلامت از جمله اهداف این گردهمایی بود.

محورهای اصلی جشنواره شامل: سرویس ها و خدمات الکترونیک سلامت،  نرم افزارهای رایانه ای، وب سایت و وبلاگ های اطلاع رسانی، سامانه های هوشمند سلامت، بازی های رایانه ای، تلفن همراه، شبکه های اجتماعی و هنرهای دیجیتال بود که دکترساینا در دو بخش وب سایت و تلفن های همراه در آن شرکت نمود.

در مدت زمان برگزاری نمایشگاه دکترساینا پذیرای بخشی از بازدیدکنندگان از جمله دکتر سید حسن قاضی ‌زاده هاشمی وزیرمحترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکترسورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکترایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت و برخی از کاربران خود بود.

در پایان جشنواره دکترساینا اولین استارت آپی بود که موفق به کسب دو مقام شد.

دکترساینا در این جشنواره موفق به کسب مقام در بخش وبسایت های برتر و کسب مقام در بخش تلفن همراه از دید هیئت داوران شد.

نظر شما