علت پف زیر چشم چیست؟

علت پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم یکی مشکلی است که از نظر پزشکی بیماری محسوب نمی‎شود؛ اما از منظر نظر زیبایی ممکن است آزاردهنده باشد. با دکتر ساینا همراه باشید تا با علل ایجاد پف زیر چشم آشنا شوید.

پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم یا همان تورم خفیف زیر چشم، با افزایش سن بسیار متداول است. این پف گاهی اوقات با تیرگی و افتادگی پوست و چروک زیر چشم هم همراه می‌شود. افراد زیادی ممکن است در طول زندگی حداقل یک بار با این مشکل مواجه شوند و به دنبال درمان آن بروند. در ادامه با ما همره باشید تا با علل و راه های درمان پف چشم آشنا شوید.

برای درمان پف زیر چشم چه کار کنیم؟

برای درمان پف زیر چشم چه کار کنیم؟

پف زیر چشم عارضه‌ای است که در اثر افزایش چربی یا آب در بافت اطراف چشم ظاهر می‌شود. این عارضه در اثر افزایش سن، مصرف مشروبات الکلی و سیگار و وراثت نیز به وجود می‌آید و قابل کنترل و درمان است. برای درمان پف زیر چشم می‌توانید به پزشک مراجعه کرده و یا با توجه به شرایط خود از درمان‌های خانگی و طب سنتی و یا حتی طب سوزنی استفاده کنید.

علت پف زیر چشم در کودکان چیست؟

علت پف زیر چشم در کودکان چیست؟

برای خیلی از والدین جای نگرانی و سؤال دارد، علت پف زیر چشم در کودکانشان است. «آیا این تورم زیر چشم علامت بیماری است؟»، «پف چشم زیر چشم کودکان چه موقع نگران‌کننده است؟» و ... ما در این مطب به تمام این سؤالات پاسخ داده‌ایم. پس با ما همراه باشید.