• 0
  • 1
  • 2
اعتیاد به پورن در بانوان چگونه است؟

اعتیاد به پورن در بانوان چگونه است؟

وقتی راجع به اعتیاد به پورن صحبت می کنیم ناخودآگاه فکر می کنیم تنها آقایان مخاطب این گونه محتواها هستند. ولی واقعیت خلاف این قضیه را ثابت می کند. تماشای محتوای پورنوگرافی در سال های اخیر تا حد چشمگیری افزایش یافته است. برای بسیاری از افراد این سوالات مطرح است که آیا خانم ها هم به پورن اعتیاد پیدا میکنند؟ یا آیا اعتیاد به پورن فقط در آقایان رایج است؟ در این مقاله دکتر مریم وحید مقدم درباره چگونگی اعتیاد به پورن در خانم ها توضیحاتی ارائه خواهد داد.
پورن چه تاثیری بر کودکان و نوجوانان میگذارد؟

پورن چه تاثیری بر کودکان و نوجوانان میگذارد؟

تحقیقات نشان می دهند قرار گیری زود هنگام در معرض پورن، عواقبی برای کودک و نوجوان به دنبال دارد. با فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی و دسترسی ساده به دستگاه های هوشمند فرزندانمان در خطر مواجهه با محتوای پورنوگرافی هستند. چگونگی برخورد با این مسئله دغدغه بسیاری از والدین است. در این مقاله دکتر مریم وحید مقدم توضیحاتی راجع به تاثیرات پورن بر کودکان و نوجوانان میدهد. همچنین به سوالاتی همچون چرا پورن در بین جوانان فراگیر شده است؟ فرزندم پورن میبیند چه کار کنم؟ و ... پاسخ خواهد داد
چگونه با فرزندمان که در سن بلوغ است رفتار کنیم؟

چگونه با فرزندمان که در سن بلوغ است رفتار کنیم؟

یکی از بحرانی ترین و حساس ترین بازه های زمانی عمر هر شخص، سن بلوغ است. در این سن تغییرات اساسی و ریشه ای چه از لحاظ جسمی چه از لحاظ روحی در فرزندانمان رخ میدهد. اکثر والدین اطلاعات دقیقی از چیستی و ماهیت سن بلوغ ندارند. این عدم آگاهی باعث میشود والدین فرزندانشان را درک نکرده. خانم دکتر مریم وحید مقدم توضیحات کاملی راجع به بلوغ میدهد. در این مقاله به دغدغه هایی مثل: بلوغ نوجوانی چیست؟ علائم روانی و جسمی بلوغ نوجوانی، بلوغ زودرس و دیررس، و مهم تر از همه با فرزندمان در دوران بلوغ چگونه رفتار کنیم؟