• 0
  • 1
  • 5
آیا مصرف الکل باعث سردرد میگرنی می شود؟

آیا مصرف الکل باعث سردرد میگرنی می شود؟

این مقاله، توضیحاتی درباره ارتباط مصرف الکل با سردرد میگرنی خواهد داد. همچنین به سوالاتی از جمله: میگرن و الکل چه ارتباطی با هم دارند؟، علائم سردرد میگرنی کدامند؟ و چطوری می توانیم سردرد میگرنی را درمان کنیم؟، پاسخ داده خواهد شد.
ارتباط بین تغییرات آب و هوا با میگرن

ارتباط بین تغییرات آب و هوا با میگرن

این مقاله، توضیحاتی درباره ارتباط بین تغییرات آب و هوا با میگرن خواهد داد. همچنین به سوالاتی از جمله: عامل اصلی ایجاد میگرن چیست؟، آب و هوا چه تاثیری بر روی میگرن می گذارد؟، ارتباط بین دما و سردرد به چه صورت است؟ پاسخ داده و به چگونگی تاثیر فشار هوا و نور خورشید بر روی میگرن و در نهایت به درمان آن خواهد پرداخت.
ارتباط بین کافئین و سردرد

ارتباط بین کافئین و سردرد

در این مقاله، توضیحاتی راجع به ارتباط کافئین با سردرد داده خواهد شد. همچنین به سوالاتی مثل: چگونه کافئین به درمان کمک می کند؟، چطوری کافئین می تواند درد را بدتر کند؟، پاسخ داده و به چگونگی جلوگیری از سردرد، خواهد پرداخت.
ارتباط استرس با سردرد میگرنی

ارتباط استرس با سردرد میگرنی

در این مقاله توضیحاتی درباره ارتباط استرس با سردرد میگرنی، داده خواهد شد. همچنین به سوالاتی از جمله: چطوری استرس و احساسات شدید باعث میگرن می شوند؟، چه نوع استرسی می تواند باعث سردرد میگرنی شود؟، چطوری متوجه شویم که استرس باعث میگرن می شود؟ و چطوری با مدیریت استرس از سردرد میگرن پیشگیری کنیم، پاسخ خواهد داد.
پورن چه تاثیری بر مغز میگذارد؟

پورن چه تاثیری بر مغز میگذارد؟

اعتیاد به پورن در بسیاری از افراد تا حدی است که دیگر نسبت به شریک زندگیشان هیچ حسی ندارند و رابطه آن ها به سردی گراییده است. چرا آقایان یا خانم ها دیدن پورن را به داشتن رابطه واقعی با شریک خود ترجیح می دهند؟ در این مقاله دکتر فریبا امینی به این پرسش از منظر فعالیت هایی که در مغز اتفاق می افتد پاسخ می دهد و به طور مفصل توضیح میدهد که پورن با مغز چکار میکند