• 0
  • 2
  • 3
بیماری های قلبی و عروقی کدامند؟

بیماری های قلبی و عروقی کدامند؟

در این مقاله، توضیحاتی درباره انواع بیماری های قلب و عروق داده خواهد شد. همچنین به چیستی بیماری هایی مثل: قلبی عروقی، ضربان غیر طبیعی قلب، بیماری آئورت و سندرم مارفان، کاردیومیوپاتی، بیماری قلبی مادرزادی، بیماری سرخرگ کرونر،ترومبوز ورید عمقی و آمبولی ریوی، نارسایی قلبی، سکته مغزی و به سوالاتی از جمله: بیماری دریچه قلب چطوری است؟ و بیماری های قلبی عروقی چطوری درمان می شوند؟، پاسخ خواهد داد.
نام انواع ضربان های غیر طبیعی قلب چیست؟

نام انواع ضربان های غیر طبیعی قلب چیست؟

در این مقاله توضیحاتی درباره انواع ضربان های غیر طبیعی قلب داده شده است. همچنین به سوالاتی مثل: تاکی کاردی چیست؟، فیبریلاسیون دهلیزی چیست؟، فلاتر دهلیزی چیست؟، برادیکاردی چیست؟، فیبریلاسیون بطنی چیست؟، انقباض زودرس چگونه ایجاد می شود؟، علائم و فاکتور های خطر ضربان غیر طبیعی قلب کدامند؟ و چگونه از ضربان غیر طبیعی پیشگیری کنیم؟، پاسخ خواهد داد.
ضربان قلب پایین چیست؟

ضربان قلب پایین چیست؟

در این مقاله توضیحاتی درباره پایین بودن ضربان قلب داده شده است. همچنین به سوالاتی از جمله: ضربان قلب پایین (برادی کاردی) چیست؟، چطوری میزان ضربان قلب را به کمک اعداد متوجه شویم؟، علل بروز ضربان قلب پایین کدامند؟ و درمان ریشه ای برادی کاردی به چه صورت است؟، پاسخ خواهد داد.
علائم، تشخیص و درمان بیماری نارسایی قلب

علائم، تشخیص و درمان بیماری نارسایی قلب

بیماری نارسایی قلبی با کاهش خون رسانی به اندام انتهایی و ارگان ها، موجب ضعف و بی حالی فرد می شود و از طرفی با تجمع خون در سیستم وریدی موجب عِدم در اندام ها شده و از پاها شروع می شود.
همه چیز درباره اکو قلب جنین !

همه چیز درباره اکو قلب جنین !

شیوع ناهنجاری‌های قلبی مادرزادی هشت در هزار تولد زنده است که در صورتی که جنین عامل زمینه‌ای خطر سازی داشته باشد.