خدمات پزشکی در محل

خدمات پزشکی خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری و در خانه انجام دهید.

افراد قادرند به جای اینکه به مراکز درمانی بروند و مدت بسیاری برای انجام دادن این امور تلف کنند از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده نمایند. همین طور استرسی که زمان حضور در مطب به بیمار وارد می‌گردد در خانه‌ی خود نخواهد داشت. پزشکان عمومی و متخصص دکتر ساینا بعد از اینکه اطلاعات لازم را از بیمار یا خانواده او دریافت نمودند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزد بیمار می‌روند. در این فرآیند، پزشک مربوطه با مراجعه به محل سکونت بیمار، معاینات لازم را انجام و طرح درمان مناسب ارائه می‌گردد.

توجه: این سرویس برای موارد اورژانسی در نظر گرفته نشده است . لطفا در موارد اورژانسی با شماره تلفن اورژانس ( 115 ) تماس بگیرید.

هزینه تمام خدمات طبق تعرفه وزارت بهداشت انجام می شود.

هزینه را با کسر سهم بیمه پرداخت و پس از آن از ما فاکتور دریافت کنید.

در صورت نارضایتی، هزینه شما پس از بررسی به طور کامل بازگردانده میشود.

چکاپ زنان (50 سال به بالا)

ویزیت پزشک عمومی شامل معاینه ، تشخیص و در صورت نیاز نسخه دارو یا نسخه ارجاع به مراکز پاراکلینیکی است. درصورت نیاز به تزریق آمپول یا وصل سرم هزینه این خدمات جداگانه محاسبه می گردد.

چکاپ زنان (50 سال به بالا)

ویزیت پزشک متخصص داخلی شامل معاینه ، تشخیص و در صورت نیاز نسخه دارو یا نسخه ارجاع به مراکز پاراکلینیکی است. درصورت نیاز به تزریق آمپول یا وصل سرم هزینه این خدمات جداگانه محاسبه می گردد.

چکاپ زنان (50 سال به بالا)

ویزیت پزشک متخصص زنان شامل معاینه ، تشخیص و در صورت نیاز نسخه دارو یا نسخه ارجاع به مراکز پاراکلینیکی است. درصورت نیاز به تزریق آمپول یا وصل سرم هزینه این خدمات جداگانه محاسبه می گردد.

چکاپ زنان (50 سال به بالا)

ویزیت پزشک متخصص عفونی شامل معاینه ، تشخیص و در صورت نیاز نسخه دارو یا نسخه ارجاع به مراکز پاراکلینیکی است.درصورت نیاز به تزریق آمپول یا وصل سرم هزینه این خدمات جداگانه محاسبه می گردد.

چکاپ زنان (50 سال به بالا)

ویزیت پزشک متخصص کودکان شامل معاینه،تشخیص و در صورت نیاز نسخه دارو یا نسخه ارجاع به مراکز پاراکلینیکی است. درصورت نیاز به تزریق آمپول یا وصل سرم هزینه این خدمات جداگانه محاسبه می گردد.

راهنمای قدم به قدم تا ثبت سفارش
1
فرم ثبت درخواست خدمات پزشکی در محل را پر کنید
2
ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم
3
ارائه راهکارهای مناسب براساس نیاز سازمان شما

اگر پزشک هستید و مایل به هکاری با دکتر ساینا می باشید، شماره تلفن خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

آنچه شما درباره آزمایش در محل گفته اید