drSaina-icon

اپلیکیشن دکتر ساینا

دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر به پزشکان

×

دانلود اپلیکیشن

حریم شخصی

سیاست‏‌های حریم شخصی

 

دکتر ساینا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

دکتر ساینا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت دکتر ساینا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه حفاظت از این اطلاعات است که دکتر ساینا از کاربران جمع‌آوری می‌کند.

 1. اطلاعات عمومی: این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران دکتر ساینا را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. در هنگام استفاده از وب‌سایت ممکن است از کاربر خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کند. اطلاعات خواسته‌شده فقط برای مقاصد ذکرشده در هنگام درخواست برای واردکردن آن اطلاعات و یا بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.
 2. اطلاعات مکانی: هنگامی‌که کاربر از دکتر ساینا استفاده می‌نماید موقعیت مکانی وی ذخیره می‌شود.
 3. تمامی اطلاعاتی که توسط کاربران در بخش مشاوره برای پزشک ارسال می نمایند٬ کاملا ماهیت خیلی محرمانه دارد و کاربر می تواند در پایان مشاروه اطلاعات ارسالی را حذف فیزیکی نماید.
 4. کوکی‌ها: کاربر باید آگاه باشد که اطلاعات و داده‌ها ممکن است به‌صورت خودکار و از طریق استفاده از «کوکی‌ها» جمع‌آوری شود. «کوکی‌ها» فایل‌های متنی کوچکی هستند که یک وب‌سایت می‌تواند از آن‌ها برای تشخیص کاربران مراجعه‌کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع‌آوری اطلاعات کلی به‌منظور ارتقای وب‌سایت و مشخص کردن سمت‌وسوی تبلیغات استفاده کند. کوکی‌ها به سیستم کاربر ملحق نشده و به فایل‌های شما صدمه نمی‌رسانند. اگر کاربر مایل نیست تا اطلاعاتش از طریق استفاده از کوکی‌ها جمع‌آوری شود، در اغلب مرورگرها می‌توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد.
 5. بروزرسانی یا حذف اطلاعات: کاربر می‌تواند با استفاده از فرم بازخورد موجود در وب‌سایت یا نرم‌افزار، درباره هرگونه بروزرسانی، تغییر یا تصحیح اطلاعات جمع‌آوری‌شده قبلی خود به دکتر ساینا اطلاع دهد. بعلاوه، به‌محض تقاضای کاربر، ما تلاش‌های منطقی تجاری خود را بکار خواهیم بست تا اطلاعات کاربر را از پایگاه داده‌های خود حذف کنیم؛ بااین‌وجود، ممکن است به‌واسطه داده‌های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف‌شده، حذف کامل داده‌های کاربر امکان‌پذیر نباشد.
 6. تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی: ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا بروزآوری سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می‌شناسیم و تداوم استفاده کاربر از خدمات دکتر ساینا نشانه پذیرفتن این سیاست‌ها است.
 7. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دکتر ساینا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط دکتر ساینا جزئی از اموال دکتر ساینا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دکتر ساینا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دکتر ساینا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل‌ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط دکتر ساینا و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار دکتر ساینا است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. از آنجا که داده های پزشکی و روان پزشکی از طریق وب سایت دکترساینا مبادله می شود، برابر سیاست های حریم شخصی دکترساینا در صورت اقدام به شروع استفاده از هرگونه خدمات دکترساینا توسط کاربر/کاربران به منزله اجازه دسترسی به این دادها به دکترساینا خواهد بود.
 8. در صورت اقدام به شروع استفاده از هرگونه خدمات دکترساینا توسط کاربر/کاربران به منزله تصدیق و تایید مفاد مواد "ماده 58 و 59 قانون تجارت الکترونیک می باشد

  مفاد مواد "ماده 58 و 59 قانون تجارت الکترونیک

   - ذخیره، پردازش و یا توزیع «‌داده پیام»‌های شخصی مبین ریشه‌های‌قومی یا نژادی، دیدگاههای عقیدتی، مذهبی، خصوصیات اخلاقی و «‌داده پیام»‌های‌راجع به وضعیت جسمانی، روانی و یا جنسی اشخاص بدون رضایت صریح آنها به هر‌عنوان غیرقانونی است." 

  ‌ماده 59 - درصورت رضایت شخص موضوع «‌داده پیام» نیز به شرط آنکه محتوای‌داده پیام وفق قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی باشد ذخیره، پردازش و توزیع ‌داده پیام»‌های شخصی در بستر مبادلات الکترونیکی باید با لحاظ شرایط زیر

  صورت‌پذیرد:

  ‌الف - اهداف آن مشخص بوده و به طور واضح شرح داده شده باشند.

  ب - «‌داده پیام» باید تنها به اندازه ضرورت و متناسب با اهدافی که در هنگام‌جمع‌آوری برای شخص موضوع «‌داده پیام» شرح داده شده جمع‌آوری گردد و تنها برای‌اهداف تعیین شده مورد استفاده قرار گیرد.

  ج - «‌داده پیام» باید صحیح و روزآمد باشد.

  ‌د - شخص موضوع «‌داده پیام» باید به پرونده‌های رایانه‌ای حاوی «‌داده پیام»‌های‌شخصی مربوط به خود دسترسی داشته و بتواند «‌داده پیام»‌های ناقص و یا نادرست را‌محو یا اصلاح کند.

  ‌هـ - شخص موضوع «‌داده پیام» باید بتواند در هر زمان با رعایت ضوابط مربوطه‌درخواست محو کامل پرونده رایانه‌ای «‌داده پیام»‌های شخصی مربوط به خود را بنماید."