drSaina-icon

اپلیکیشن دکتر ساینا

دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر به پزشکان

×

دانلود اپلیکیشن

مشاوره پزشکی در تلگرام

حتما خیلی دوست دارید که بتونید به راحتی با یک پزشک توی تلگرام صحبت کنید. تصویر آزمایش، رادیولوژی، ام آر آی و دیگر مدارک پزشکی تون رو براش بفرستید و از نظرش مطلع بشید.

شایدم حوصله متن تایپ کردن نداشته باشید و بخواید وویس بفرستید تا پزشک هم با وویس جوابتون رو بده؟

اما چند نفر توی لیست مخاطباشون پزشک هست که بتونن براحتی توی تلگرام ازشون مشاوره پزشکی بگیرین.

دوست دارید که شما هم همیشه چندین تا پزشک همراه تون باشه تا هروقت توی هر شرایطی که خواستین مثلا توی مسافرت داخل کشور یا خارج از کشور یا هر ساعتی از شبانه روز به سادگی از شون مشاوره پزشکی بگیرین؟؟

دکتر ساینا یک مشاوره پزشکی با امکاناتی شبیه تلگرامه که به شما تمام این اختیاراتو میده. شما میتونید راحتی مشاوره پزشکی رو با دکتر ساینا تجربه کنید و همیشه یک کلینیک پزشکی با صدها متخصص رو همراه خودتون داشته باشید.

دکتر ساینا بستر چت کردن رو مانند تلگرام در اختیار شما قرار میده . اما اینبار در قالب یک گفتگوی مفید و با مجموعه ای از پزشکان متخصص در حوزه های مختلف پزشکی.

مشاوره پزشکی از دکتر ساینا

ویژگی های مشاوره در دکتر ساینا

دکترساینا گرفتن مشاوره پزشکی و گفتگو با پزشکان رو با امکانات فوق العاده برای شما به سادگی چند کلیک کرده٬

مهمترین ویژگی های مشاوره انلاین دکترساینا:

تایید پزشکان

تمامی پزشکانی که در دکترساینا فعالیت می کنند توسط تیم پزشکی دکترساینا ارزیابی و تخصص و مدارک اونها مورد تایید قرار میگیره .

بازگشت هزینه

هر کاربری که از مشاوره پزشکی دکترساینا استفاده می کنه اگر ناراضی باشه به هر دلیلی ٬ ما بدون هیچ گونه سوالی هزینه اون رو بر میگردونیم.

ارسال متن

سوالت رو بصورت متن برای پزشک ارسال کن...

ارسال عکس

تصویر آزمایش، رادیولوژی، ام آر آی و دیگر مدارک پزشکی تون رو بفرستید و از نظر پزشک مطلع بشید

ارسال صدا

شاید حوصله نداشته باشید تا سوالت رو تایپ کنی؟ اشکالی نداره! مثل تلگرام برای پزشکت وویس ارسال کن...

همیشه همراه

دکترساینا با صدها پزشک متخصص توی حوزه های مختلف همیشه کنار شماست.

مزایا دریافت مشاوره پزشکی دکتر ساینا نسبت به تلگرام

اولین چیزی که مطرح میشه اینه که آیا مشاوره پزشکی در تلگرام کار درستی هست؟

تلگرام یک شبکه اجتماعی با امکانات متنوع و عالی هست ٬ اما آیا میشه به هرکسی توی تلگرام اعتماد کرد؟ یا هر پزشکی حاضره که شماره یا ای دی تلگرامش رو به شما بده که شما باهاش در ارتباط باشی؟؟

دکترساینا درسته که راحتی تلگرام رو در مشاوره پزشکی به شما میده اما از بستر اون برای ارتباط شما استفاده نمی کنه و یک محیط امن و بومی رو سازی شده رو به شما هدیه میده که برخی از ویژگی های اینه:

  • جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده
  • اطمینان از تخصص پزشک
  • امنیت مطالب
  • پشتیبانی آنلاین
  • امتیاز دادن به پزشک جهت بهبود پاسخگویی
  • دسترسی به اجتماع پزشکان
  • نوبت گیری آنلاین از پزشک مشاور

در انتها می خوام بگم که فناوری اومده تا به ما کمک کنه که زندگی بهتری داشته باشیم و از این زندگی لذت ببریم٬ دیگه خیلی چیزها عوض شده کارهای که قبلا ما براشون زمان میگذاشتیم یا انجامش راحت نبود الان به کمک فناوری مثل آب خوردن شده٬ خرید کردن٬ گرفتن ماشین ٬ خرید بلیط هواپیما ٬ سفارش غذا ٬ خرید از سوپر مارکت و خیلی چیزهای دیگه.

الان هم دکترساینا وارد گود شده تا مهمترین و حیاطی ترین نیاز بشر یعنی سلامتی رو به شما هدیه بده. خدمات مشاوره پزشکی دکترساینا برای همه مردم ایران عزیز یکسان هست و همه بهش دسترسی دارن و فرقی نمی کنه که توی دور افتاده ترین روستا های کشور باشید یا همین جا بیخ گوش ما توی پایتخت مهم اینکه همیشه دکترسایناکنار شماست...

دکتر ساینا نبض سلامتی