drSaina-icon

اپلیکیشن دکتر ساینا

دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر به پزشکان

×

دانلود اپلیکیشن

بیماران به دنبال پزشکانی مانند شما هستند
اپلیکیشن دکتر ساینا صفحه شخصی دکتر ساینا

روزانه هزاران بیمار که به دنبال خدمات سلامت اعم از:دریافت نوبت آنلاین از پزشکان، دریافت مشاوره پزشکی و محتوای سلامت هستند به سامانه دکترساینا مراجعه می کنند. شما پزشک گرامی به راحتی چند کلیک می توانید عضو سامانه دکترساینا شده و از طریق ارائه مشاوره به بیماران به صورت آنلاین کسب درآمد کرده و در معرض دید میلیون ها کاربر قرار بگیرید

ثبت نام

دکتر صالحی

مشاور خانواده و ازدواج

حدودا یکسال است که با تیم دکتر ساینا ھمکاری میکنم. ھمکاری من با تیم دکتر ساینا از چند جھت مفید بود. از اینکھ می توانم به مردمی که به خاطر شرایط محل زندگی شان، دسترسی به پزشک ندارند مشاوره بدھم بسیار خوشحالم. دوم اینکه دوست داشتم از ھمه جای کشور مخاطب داشته باشم که از طریق دکتر ساینا با تعداد زیادی از کاربران از استان ھای مختلف آشنا شده ام. علاوه بر ھمه اینھا تیم دکتر ساینا تیم بسیار خوب، منظم، صبور و دقیقی است. البته ھیچ تیمی کامل نیست اما من امیدوارم تا بتوانیم در آینده نواقص را برطرف کنیم و بھترین باشیم.

دکتر محمودوند

متخصص زنان

من نزدیک به دو سال است که با دکترساینا ھمکاری دارم. از مزایای مشاوره آنلاین پزشکی، ارتباط آنلاین با کاربران در مواقع بحران است. به عنوان مثال در دوران کرونا توانستم ارتباطم را با بیمارانم حفظ کنم و از حال آنھا جویا شوم. در این دو سال اغلب کاربران از دریافت مشاوره راضی بوده اند و این برای من بسیار خوشحال کننده می باشد. من فکر میکنم بیمارانم، کاربرانم و ھم خود من بسیار مفید بوده است

مریم مظاھریون

تغذیه

تقریبا من جزو یکی از اولین پزشکانی بودم که با دکترساینا ھمکاری ام را آغاز کرده ام. در این مدت نیز ھر روز شاھد تلاش ھای تیم دکترساینا برای رفع کمبود ھا برای ارائه سرویس مناسب بوده ام . خیلی خوشحالم که این مجموعه با استفاده از تکنولوژی شرایطی را فرآھم کرده است که بتوانیم به افرادی که در مناطق مختلف ایران ھستند و دسترسی به پزشک متخصص ندارن سرویس دھی کنیم. از تمامی تیم دکتر ساینا با تلاش ھای شبانه روزیشان تشکر میکنم.

دکتر حیدرزاده

زنان زایمان

مدت یکسال و دوماه است که از پزشکان مشاور دکترساینا ھستم. بسیار خوشحالم که توسط یکی از دوستان بسیارخوبم با تیم خوب دکترساینا آشنا شده ام. در این مدت تمام سعی ام را کرده ام تا به بھترین شکل با کاربرانم ارتباط بگیرم تا بتوانم مشکلاتشان را به بھترین شکل حل کنم. در نھایت از تیم دکتر سیانا به خاطر راه اندازی چنین سرویسی تشکر میکنم.

دکتر مسیحی

اطفال

در این یک و نیم سالی که عضو سامانه دکترساینا شده ام خداروشکر مشکل خاصی وجود نداشته است. ھدف من از ھمکاری با دکتر ساینا، فعالیتم در دو شھر بود. برای ارتباط با کاربرانم مجبور بودم که شماره تماس بدھم و از آن طریق با آنھا گفتگو کنم. اما دکتر ساینا این مشکل را حل کرده است. از ھمکارانم در تیم دکترساینا تشکر میکنم.

خالد فتحی زاده

داخلی

من حدود یکسال است که با دکترساینا ھمکاری می کنم. در این مدت واقعا از سامانه دکترساینا راضی بوده ام. فعالیت این سایت نسبت به سایت ھای دیگر بھتر است و به دیگر ھمکارانم توصیه میکنم که اگر علاقه به ارائه سرویس مشاوره پزشکی دارید، دکتر ساینا بھترین انتخاب است.

خدمت مورد نظر خود را برای ثبت نام انتخاب کنید

مشاوره آنلاین پزشکی

با خدمت مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا، از راه دور و در بستر اینترنت، آنلاین به بیماران خود مشاوره داده و درآمد خود را افزایش دهید. این خدمت به افزایش بیمار جدید و نرخ بازگشت بیمار کمک میکند.

ثبت نام

نوبت دهی آنلاین

با عضویت در سامانه نوبت دهی آنلاین دکتر ساینا، به بیماران خود کمک کنید تا با کمترین زحمت به شما دسترسی داشته باشند و نوبت بگیرند. کاربران بیشمار دکتر ساینا، با حداقل کلیک به شما دسترسی خواهند داشت.

ثبت نام