باورمان همیشه به اول هاست

هدیه ویژه دکترساینا به نفر اول رزیدنت زنان و زایمان

امروز قدیمی های متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در محفلی بسیار گرم و خودمانی در کنار هم جمع شده اند!

خیابان استاد نجات اللهی یا همان ویلا را به سمت شمال که بروید. بیمارستان محب یاس یا همان مرکز آموزشی درمانی میرزا کوچک خان جنگلی در ساختمانی بزرگ و شیک خودنمایی میکند.

امروز قدیمی های متخصص و فوق تخصص زنان و زایمانی که سال های پیش از این از این مرکز درمانی فارغ التحصیل شده اند در محفلی بسیار گرم و خودمانی در کنار هم جمع شده اند اساتیدی نظیر خانم دکتر پوررضا، نیرومنش، غفارنژاد و ... . حدود 100 نفر مبرزترین حاذق ترین های این تخصص را کنار هم دیدن خود فرصتی بینظیر را رقم می زند تا بتوانیم با یادداشتی کوتاه را از این مهمانی گرم و صمیمی  به جای بگزاریم.

اتفاق ویژه ای که در این مراسم هرساله رقم می خورد نفر اول رزیدنتی زنان و زایمان معرفی می شود و به رسم یادبود هدیه ای از طرف اساتید بزرگوار آن مرکز به نفر برتر اهدا می شود. دکتر ساینا به سبب پاسداشت از زحمات اساتید این مرکز و به منظور حمایت خود از متخصصین زنان و زایمان با تصویب هیئت مدیره مصوب گردید تا بسته کامل سلامت الکترونیک دکتر ساینا هرساله به نفر اول دوره رزیدنتی اهدا شود.

در این مراسم پس از سخنرانی کوتاه مدیر ارتباطات دکتر ساینا بسته ویژه سلامت اکترونیک دکتر ساینا به سرکار خانم دکتر ملیحه فاکعی اهدا گردید.

پایین مطالب(کانال تلگرام)
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •