آزمایش در منزل

به آسانی در منزل یا محل کار خود آزمایش دهید

Untitled-3-min.png

امکان استفاده از بیمه تکمیلی و پایه​

در سرویس آزمایش در منزل می‌توانید از انواع بیمه‌های درمانی یا بیمه‌های تکمیلی استفاده کنید.

نمونه‌گیری حرفه‌ای و بهداشتی

آزمایش در منزل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با استفاده از بهترین متخصصان انجام می‌شود.

تفسیر جواب آنلاین توسط پزشک

پس از انجام آزمایش در منزل، پاسخ تمامی آزمایش‌ها در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

درخواست آزمایش

اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا پشتیبان‌های دکترساینا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

ویژه شهر تهران
ویژه شهر تهران

در خانه یا محل کار خود آزمایش دهید!

برای آزمایش دادن نیازی به آزمایشگاه رفتن نیست.در صوری که قصد آزمایش در تهران را دارید، همین حالا درخواست آزمایش در محل خود را ثبت کنید تا همکاران ما از شما در محل و زمان مورد نظرتان در هر نقطه از تهران، آزمایش بگیرند.دکتر ساینا یک آزمایشگاه آنلاین نیست بلکه یک پلتفرم مشاوره پزشکی و ارائه خدمات آزمایش آنلاین است که هزاران نفر در سراسر کشور از آن استفاده میکنند.در حال حاضر سوریس آزمایشگاه سیار یا همان آزمایش در خانه فقط در شهر تهران قابل انجام است.

پخش ویدیو

برخی از آزمایش های چکاپ

چکاپ کامل سلامتی مردان

چکاپ کامل سلامتی زنان

چکاپ کامل سلامتی سالمندان

چکاپ کامل سلامتی کودکان

چکاپ کامل سلامتی کودکان

تجربیات کاربران ما

سوالات متداول

ما برای نمونه‌گیری به منزل یا محل کار شما می‌آییم. سپس نمونه‌ها را به آزمایشگاه می‌بریم و آزمایش‌های لازم را روی آن‌ها انجام می‌دهیم. در نهایت، جواب آزمایش را به صورت فایل برای شما می‌فرستیم.

ما تمام آزمایش‌های عمومی و اختصاصی مربوط به نمونه‌های خون، ادرار و مدفوع را انجام می‌دهیم. از دو راه می‌توانید نوع آزمایش‌تان را انتخاب کنید: انتخاب بسته چکاپ: شما می‌توانید آزمایش‌های مد نظر خود را از بین بسته‌های چکاپ ما انتخاب کنید. این بسته‌ها مطابق با جدیدترین دستورالعمل‌های چکاپ سلامت پزشکی تهیه و پیشنهاد شده‌اند. درخواست با نسخه: اگر مایل به استفاده از بسته‌های پیشنهادی ما نیستید، می‌توانید نسخه خود را برای ما بارگذاری کنید. ما آزمایش‌تان را طبق نسخه شما انجام می‌دهیم.

هزینه‌ای که برای آزمایش‌ها پرداخت می‌کنید دقیقاً مطابق با تعرفه وزارت بهداشت و درمان است. بنابراین خیال‌تان راحت است که کمترین هزینه را پرداخت می‌کنید.

پس از اینکه نسخه خودتان را برای ما بارگزاری کنید، ما هزینه را مطابق با تعرفه وزارت بهداشت محاسبه می‌کنیم و با شما تماس می‌گیریم.

خیر. دکترساینا با اکثر بیمه‌های تکمیلی همکاری می‌کند. اگر یکی از بیمه‌های زیر را دارید، نیاز نیست هیچ هزینه‌ای برای آزمایش خود پرداخت کنید: بیمه آسیا بیمه آتیه‌سازان بیمه سینا بیمه سرمد بیمه تجارت نو بیمه دانا بیمه معلم بیمه رازی بیمه کوثر بیمه پارسیان بیمه سامان بیمه ما بیمه البرز بیمه کمک رسان SOS (آسماری) بیمه تعاون بیمه آرمان سفیران بیمه نوین بیمه ایران بیمه کارآفرین بیمه ملت بیمه آرمان بیمه کانون سر دفتران بیمه پاسارگاد بیمه دی بیمه بانک صادرات بیمه بانک کشاورزی بیمه بانک تجارت بیمه بانک ملی بیمه بانک مرکزی بیمه بانک سپه بیمه بانک ملت بیمه بانک صنعت و معدن

دکترساینا با آزمایشگاه‌های مختلفی همکاری دارد. انتخاب آزمایشگاه بستگی به منطقه شما و زمان نمونه‌گیری دارد. تمام آزمایشگاه‌های همکار دکترساینا از مجهزترین و به‌روزترین آزمایشگاه‌های تهران‌اند که کیفیت‌شان توسط دکترساینا بررسی و تایید شده است. با کمک این سرویس دیگر دغدغه پیدا کردن آزمایشگاه در تهران را ندارید.

پلن‌های مشاوره

تلفنی

۱۱۹,۵۰۰ تومان

پلن‌های مشاوره

تلفنی

۱۱۹,۵۰۰ تومان

متنی

۱۱۹,۵۰۰ تومان

پلن‌های مشاوره

تلفنی

۱۱۹,۵۰۰ تومان