• 0
  • 2
  • 4
اعتیاد به پورن در بانوان چگونه است؟

اعتیاد به پورن در بانوان چگونه است؟

وقتی راجع به اعتیاد به پورن صحبت می کنیم ناخودآگاه فکر می کنیم تنها آقایان مخاطب این گونه محتواها هستند. ولی واقعیت خلاف این قضیه را ثابت می کند. تماشای محتوای پورنوگرافی در سال های اخیر تا حد چشمگیری افزایش یافته است. برای بسیاری از افراد این سوالات مطرح است که آیا خانم ها هم به پورن اعتیاد پیدا میکنند؟ یا آیا اعتیاد به پورن فقط در آقایان رایج است؟ در این مقاله دکتر مریم وحید مقدم درباره چگونگی اعتیاد به پورن در خانم ها توضیحاتی ارائه خواهد داد.
پورن چه تاثیری بر مغز میگذارد؟

پورن چه تاثیری بر مغز میگذارد؟

اعتیاد به پورن در بسیاری از افراد تا حدی است که دیگر نسبت به شریک زندگیشان هیچ حسی ندارند و رابطه آن ها به سردی گراییده است. چرا آقایان یا خانم ها دیدن پورن را به داشتن رابطه واقعی با شریک خود ترجیح می دهند؟ در این مقاله دکتر فریبا امینی به این پرسش از منظر فعالیت هایی که در مغز اتفاق می افتد پاسخ می دهد و به طور مفصل توضیح میدهد که پورن با مغز چکار میکند
همسرم پورن نگاه میکند چکار کنم؟

همسرم پورن نگاه میکند چکار کنم؟

یکی از سوالاتی که مراجعین به دفعات از بنده و همکارانم در حوزه سلامت جنسی می پرسند بحث اعتیاد همسر به پورنوگرافی است. اعتیاد به پورن در بین زوجین به یک پدیده ی شایع تبدیل شده است. در این مقاله دکتر غزاله ربیع توضیحاتی، راجع به مراحلی که شما در کنار همسرتان باید بگذرانید تا این از این چالش گذر کنید، خواهد داد.
پورن چه تاثیری بر کودکان و نوجوانان میگذارد؟

پورن چه تاثیری بر کودکان و نوجوانان میگذارد؟

تحقیقات نشان می دهند قرار گیری زود هنگام در معرض پورن، عواقبی برای کودک و نوجوان به دنبال دارد. با فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی و دسترسی ساده به دستگاه های هوشمند فرزندانمان در خطر مواجهه با محتوای پورنوگرافی هستند. چگونگی برخورد با این مسئله دغدغه بسیاری از والدین است. در این مقاله دکتر مریم وحید مقدم توضیحاتی راجع به تاثیرات پورن بر کودکان و نوجوانان میدهد. همچنین به سوالاتی همچون چرا پورن در بین جوانان فراگیر شده است؟ فرزندم پورن میبیند چه کار کنم؟ و ... پاسخ خواهد داد
راه های ترک و درمان اعتیاد به تماشا پورن

راه های ترک و درمان اعتیاد به تماشا پورن

افرادی که به تماشا محتوا های پورنوگرافی اعتیاد دارند با چالش های بسیار بزرگی درگیر هستند. اعتیاد به پورن دیدن در زندگی عادی و روزمره آن ها اخلال ایجاد می کند و رهایی از فکر تصاویر پورنوگرافی غیر ممکن به نظر می رسد. در این مقاله دکتر فریبا امینی به پرسش هایی همچون: چه کسی معتاد به پورن شناخته میشود؟ آیا خودمان میتوانیم دیدن پورن را ترک کنیم؟ برای ترک پورن چیکار کنم؟ با اطرافیان که معتاد به پورن هستند چگونه صحیح رفتار کنیم؟ پاسخ خواهد داد.