نصب اپلیکیشن دکتر ساینا

تشخیص‌گر هوشمند علائم بیماری شما!

سلام. به دنبال چه چیزی هستید؟
پرسیکا

پرسیکا

Persica

قطره پرسیکا در پیشگیری از افزایش جرم روی دندانها،پوسیدگی دندان ،و خونریزی و امراض لثه و به عنوان ضد عفونی کننده دهان و مسکن درد دندان و لثه مصرف می شود.

شرکت های تامین کننده پرسیکا

  • داروسازی پور سینا

اشکال دارویی پرسیکا

Drop:30 ml

مکانیزم اثر پرسیکا

استفاده مداوم از گیاه مسواک به دلیل میزان بالای کلراید موجب کاهش تشکیل پلاک دندان ،جلوگیری از رنگی شدن دندانها و التهاب لثه می گردد. بعلاوه میزان بالای کلسیم موجود در این گیاه موجب استحکام دندان شده و ترکیبات ایزوتیوسیانات آن مانع رشد باکتریهای دهان می شود. عصاره اتانولی بومادران به دلیل داشتن ترکیبات سزکویی ترپن لاکتون دارای اثرات ضدباکتریایی می باشد. عصاره آبی بومادران دارای اثرات ضدالتهابی است و به دلیل داشتن آکیلیین موجب کاهش زمان انعقاد خون شده و در خونریزی لثه موثر می باشد. نعناع به دلیل داشتن منتول موجب ایجاد اثر ضد دردی و ضد عفونی کننده این فرآورده می گردد.

موارد منع مصرف پرسیکا

1.از رقیق کردن بیش از حد قطره خودداری گردد. 2.پس از مصرف دارو از شستن دهان ،خوردن و آشامیدن حداقل به مدت 20-10 دقیقه خودداری گردد. 3.برای حصول حداکثر نتیجه حداقل یک نوبت مصرف این دهانشویه بعد از مسواک شب و یا قبل از خواب صورت گیرد. 4.جهت‌ جلوگیری‌ از پوسیدگی‌دندان‌ و بیماریهای‌ دهان‌ روزی‌ دو نوبت‌ هر بار 15 ـ 10 قطره‌ را در 15 میلی‌لیتر آب‌ریخته‌ و به‌ مدت‌ 20 ثانیه‌ در دهان‌ گردش‌ داده‌ و دور ریخته‌ شود. در درمان‌ ناراحتی‌های‌ دهان‌ و دندان‌ و جلوگیری‌ از خونریزی‌ لثه‌ روزی‌ 5 ـ 3 نوبت‌ هربار 15 ـ 10 قطره‌ را در 15 میلی‌لیتر آب‌ ریخته‌ و به‌ مدت‌ 20 ثانیه‌ در دهان‌ گردش‌ داده‌ و سپس‌ دور ریخته‌ شود. جهت‌ جلوگیری‌ از خونریزی‌ و عفونت‌ بعد از کشیدن‌ دندان‌ و جراحی‌ها به‌ مدت‌ 4 ـ 2 روز، هر روز 5 ـ 4 نوبت‌، هر بار 40 ـ 30 قطره‌ را در 15 میلی‌لیتر آب‌ ریخته‌ و به‌ مدت‌ 20 ثانیه‌ در دهان‌ گردش‌ داده‌ و سپس‌ دور ریخته‌ شود.

اشکال دارویی پرسیکا

  • PERSICA® DROP
سلام 👋
به دکتر ساینا خوش آمدید.

در مورد پرسیکا به دنبال چه چیزی هستید؟

دکتر ساینا، مشاوره آنلاین پزشکی
قصد استفاده دارو برای چه بیماری ای را دارید؟
دکتر ساینا، مشاوره آنلاین پزشکی
دکتر ساینا، مشاوره آنلاین پزشکی